Piwnica PodCieniami
Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej
Międzynarodowe Biennale Artystycznej Tkaniny Lnianej
Ogólnopolskie Biennale Fotografii
Euroregion
Dotacje
Partners: Polski Portal Menedżerów Kultury Kulturaonline.pl Odyssei Społeczność podróżników epodkarpacie.com

'My adventure in a museum'

16th Local Edition - adjudicated

Aleksandra Gladysz, 8 lat,SP w Iwoniczu, My adventure in a museum, 2008


See a gallery of the works >>>

The Museum of Crafts in Krosno prepared the 16th Local Edition of the 30th International Fine Arts Competitions for Children and Youth 'My adventure in a museum' organised by the District Museum in Torun.

244 participants aged from 6 to 16 entered 278 art works for the competition. The effects of these, inspired by a museum, colorful and joyful works made by the young artists are presented at the exhibition in the Piwnica PodCieniami Gallery from May 21 to June 3.

Entire article available in Polish here.


Laureaci 16. Edycji Lokalnej konkursu Moja przygoda w muzeum:

Nagrody:

1. Rafał Nowak, 6 lat, Miejskie Przedszkole Nr 8 w Krośnie
2. Julia Rygiel, 6 lat, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Krośnie
3. Zuzanna Habrat, 6 lat Miejskie Przedszkole Nr 10 w Krośnie
4. Maksym Wilk, 6 lat, Miejskie Przedszkole Nr 8 w Krośnie
5. Nagrody za pracę zbiorową dla wychowanków Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Krośnie:
6. Aleksandra Gładysz, 8 lat, Świetlica Szkolna przy SP w Iwoniczu
7. Paulina Bełch, 9 lat, Świetlica Szkolna przy SP w Iwoniczu
8. Maciej Michalski, 10 lat, MZS Nr 2 - SP Nr 12 w Krośnie
9. Weronika Iskierska, 10 lat, MZS z OI w Krośnie - SP Nr 14
10. Malwina Waśniewska, 12 lat, MZS z OI w Krośnie - SP Nr 14
11. Joanna Brynecka, 14 lat, Gimnazjum Nr 1 w Krośnie
12. Kamila Froń, 15 lat, Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce
13. Paulina Iwanicka, 15 lat, MZS z OI w Krośnie - Gimnazjum Nr 3
14. Monika Rajchel, 16 lat, Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce

Wyróżnienia:

1. Karolina Łajdanowicz, 6 lat, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Krośnie
2. Beata Karp, 8 lat, Świetlica Szkolna przy SP w Iwoniczu
3. Patrycja Demkowicz, 10 lat, MZS Nr 2 - SP 12 w Krośnie
4. Lidia Sługocka, 10 lat, SP Nr 6 w Krośnie
5. Kinga Woźniak, 10 lat, SP Nr 6 w Krośnie
6. Michał Stryczniewicz, 10 lat, MZS z OI w Krośnie - SP Nr 14
7. Janusz Styrkosz, 13 lat, SP Nr 3 w Krośnie

SZANSA:

1. Paulina Nycz, 15 lat, MZS z OI w Krośnie - Gimnazjum Nr 3
2. Paweł Guzik, 9 lat, SP Nr 7 w Krośnie
3. Roksana Lenik, 9 lat, SP Nr 7 w Krośnie
4. Kamila Lenar, 10 lat, MZS Nr 2 w Krośnie - SP 12
5. Mateusz Świerk, 10 lat, MZS Nr 2 w Krośnie - SP 12
6. Klaudia Rachwał, 6 lat, Miejskie Przedszkole Nr 4 w Krośnie
7. Paweł Pikul, 10 lat MZS Nr 2 - SP Nr 12 w Krośnie
8. Łukasz Mikoś, 13 lat, Gimnazjum Nr 1 w Krośnie
9. Karolina Kilar, 14 lat, MZS Nr 2 - Gimnazjum Nr 5 w Krośnie
10. Dominika Janocha, 10 lat, MZS Nr 2 w Krośnie - SP 12
11. Katarzyna Skiba, 6 lat, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Krośnie
12. Kinga Różowicz, 12 lat, Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce
13. Łukasz Zawadzki, 15 lat, Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce
14. Natalia Kuliga, 8 lat, Świetlica Szkolna przy SP w Iwoniczu

Po zakończeniu wystawy wszystkie nagrodzone prace zostaną przesłane do Muzeum Okręgowego w Toruniu na międzynarodowy etap konkursu.
Iwona Jurczyk